Search
  • Fotografė Sandra

SPALVŲ STILIUS

Tema, kuri yra viena sunkiausių norint tapti atpažįstamu. Kiekvieno fotografo vienas iš pagrindinių tikslų yra atrasti savo spalvyną, kuris tiktų visose situacijose ir jos leistų tau išsiskirti kolegų minioje.


Aš ne išimtis. Jau daug metų ieškau savo. Ar jau atradau? Ir taip, ir ne.

2019-ieji metai buvo pirmieji metai, kai naudojau pilnai išgrynintą ir kurtą vieną savo spalvyno paruoštuką ("Preset'ą"). Nei karto nenuklydau ir nieko naujo neįtraukiau. Tačiau, jei manęs paklaustų, ar tai galutinis mano pasirinkimas, tai atsakymas, deja, ne.

Mintyse turiu viziją spalvų, kurias norėčiau visada įgyvendinti, tačiau neatradau dar būdo jas išgauti.

Žinoma ir laiko šiuo metu kūrybai turiu labai mažai, bet tikiu, kad jau labai greitai galėsiu būti užtvirtinta ir nebesimėtyti.

Noriu su Jumis pasidalinti koliažais, kad pamatytumėt, kiek buvo manyje pasimetimo ir koks vientisumas atsirado.


🌿Žalia. Ties šia spalva stoviu tvirtai, mano tikslas perteikti ją gyvą. Niekuomet jos nekeičiu į gelsvą ar rusvą spalvas. Jei vasara, žolė ir medžiai pas mane visuomet žali. Pati žalia spalva nebūna rėkianti. Mėgstu ja vadint “tikra” spalva. Jei akyse ją matau tamsią, ji būna tamsesnė, jei apšviečia saulės spinduliai ji patampa šviesesnė, gyvesnė.

💧Mėlyna. Ši spalva yra man asmeniškai pati mėgstamiausia spalva. Niekada jos nenugesinu, o dažnu atveju net paryškinu, nes ji man suteikia nuotaikos ir gyvumo.

🌕 Geltona. Žiūrint į nuotraukas turbūt nepatikėsit, bet ši spalva visose nuotraukose pas mane nugesinta. Nemėgstu gelsvumo ar oranžinės ryškios spalvos.

🐻Ruda. Štai atsakymas į klausimą kaip odos spalva dar gyva ir nepavirsta pilka. Šioje vietoje vis dar esu strigus. Kaip matot, visas spalvas mėgstu išlaikyti, bet norint išgauti “TĄ” rudą spalvą, kokios iš tikrųjų noriu dar nepavyksta. Čia esu dar pilna nepatenkinta. Tačiau esamu laikotarpiu tenkinuosi tuo, ką išgaunu, bet žinau, kad ateityje ši vieta dar kis. Aš tikrai atrasiu būdą norimai spalvai!

🌚 Šešėliai visuomet tamsūs arba patamsinti, turinti gilumo ir įtraukimo.

🌺 Visos kitos spalvos nekeičiamos, natūralios, šiek tiek nugesinamos.

❤️ Nerasite pas mane akinančiai rėkiančių ar netikrų spalvų. Mano nuotraukose tikros spalvos, tikros emocijos, meilė ir kalbantys jausmai.


#fotografailietuvoje #fotografustilius #nuotraukustilius #spalvugama #presetai #atpazink #stilistika #spalvuderinimas #atrasksave #fotografopaieska #fotosesijoskaune #spalvynas #spalvuderiniai #prisiminimai #retusavimas #tikrospalvos

117 views0 comments

Recent Posts

See All

© 2017 BY JAUKI AKIMIRKA

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now